LKS Orłowianka Orłowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • * Witamy na stronie klubu LKS ORŁOWIANKA ORŁOWO *
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kolorowi Krusza Zamkowa - LKS Orłowianka Orłowo 3:1
  • Kujawiak Sukowy - Noteć Inowrocław 1:4
  • Iskra Sikorowo - Cukrownik - Pena Tuczno 2:1
  • Grom Ostrowo - Fregata Polanowice 5:2
  • Tarant Wójcin - LZS Wielowieś 3:0
  • Pauza - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  •        

Dziękujemy !

Ku pamięci.

 

Kalendarium

15

07-2018

niedziela

16

07-2018

pon.

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

PRZYDATNE LINKI

Po sąsiedzku

facebook.pl

Wyszukiwarka

GÓRA

Mecze KL. B

MECZ Z KIM ZWY. REM POR. BRAMK.ZD BRAMKI.STR. WYNIK UWG.
484 MIKRUS SZADŁ ------ ----- 218 1033 1215 2 -6 POR. Bramki - Jaranowski Łukasz. Lewandowski Łukasz.
485. ISKRA SIKOROWO. 198. ---- ----- 1037 1215. 4-0 ZW. Bramki :Stępień Ł.- 3 ,Jaranowski S .- 1.
575 na dzien 30.06.2018 249 77 249 1233 1386    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

MECZ      Z  KIM             WYNIK              ZW.               REM.            POR.            BRAMKI   

 

412  ,ISKRA  SIKOROWO           11;0               158           ------                ------               850 ;  1071

413  R.S.SUCHATOWKA         0 ;6               ------             ------                194.          850 ;      1077.

414  KUJAWIAK  SUKOWY       2;1                159              -------                ----            852  ;    1078.

415     VICTORIA  GNOJNO        3;1                160               -----                 ---          855   ;   1079.

416    ZJEDNOCZENI   SZARLEJ  1;4               ---                  ------          195              856  ;      1083.

417. K.P.JEZIORA  WIELKIE.         3 ;1 .         161.              --                        ---       859 ;        1084.

418. KUJAWIANKA -II- STRZELNO  1 ; 2         --                     -------        196          860   ;     1086.

419.  VICTORIA  GNOJNO.      2 ;3                    ---             ---                  197                 862       ;    1089

420. ARKADIA  JAKSICE     0 ; 1 .            -----              ------                 198.          862 ;   1090.

421.GOPLO   KOSCIESZKI.  0 ; 2 .      ----         -----                     199.          862.  ;  1092.

422.MIKRUS SZADLOWICE    6;3        162      ----                ------               868 ;      1095.

423. KUJAWIANKA -II- STRZELNO  3 ; 2  163  ---                 -----                871 ;       1097.

424.ZOOTECHNIK KOLUDA WIEL.  2 ; 4.   --     ---                200.              873  ;       1101.

425.R.S.SUCHATOWKA                  6 ;0    164   ---              -----                  879   ;       1101.

426.KUJAWIAK   SUKOWY.            3 ; 0.   165.  ---           ----                     882    ;      1101.

427.KUJAWY  KOZY.                      3 ; 1 .  166.  ----          ----                     885 ;          1102.

428.ISKRA  SIKOROWO.                1 ; 4 .   ----       --         201.                   886 ;         1106.

429. UNIA  LESZCZE                       4 ; 2 . 167.    ---        ----                       890 ;         1108.

430 VICTORIA  GNOJNO            4 ;0          168   ----        ----                       894  ;      1108

 431ARKADIA JAKSICE      3;0           169 --        ---                       897;       1108

432.GOPŁO KOŚCIESZKI   0 ;2.         ---             ---   202               897 ;  1110

433.MIKRUS SZADŁOWICE  3 ; 2    170  ---      ----                       900 ;   1112  - STĘPIEŃ  ŁUKSZ  ---  900 BRAMKA

434.KUJAWIANKA-II-STRZELNO 1;2 ---   ----    203                       901 ;  1114

435,ZOOTECHNIK                   5;2.171 ----    ------                     906  ;  1116

436 R.S,SUCHATÓWKA        0;6    172 ----      -----                   912 ;  1116

437.KUJAWIAK SUKOWY.3;0.  173.----    -----                   915 ;  1116.

438.KUJAWY KOZY 2 ; 2. -----     62REM. ----                     917 ;  1118

439.ISKRA SIKOROWO 4;0   174ZW,-----  ------                    921 ; 1118

440.UNIA LESZCZE.1;4.         175ZW,-----  -----                  925  ;   1119.

441.R.S.SUCHATÓWKA 0 ;4.  176ZW. --   ------                  929 ; 1119.

442.KUJAWIAK  SUKOWY.0 ; 1. 177ZW.  ---  ---                  930 ; 1119

443.UNIA  LESZCZE.3 ; 3;REM .----       63 REM.----          933 ; 1122

444.ARKADIA JAKSICE. 3 ;2.POR.----   -----   204 POR.    935 ;  1125.

445.ZJEDNOCZENI SZARLEJ .5 ; 1.178 ZW. --  -----      940  ; 1126

446.ISKRA SIKOROWO.  3 ; 0 .           179.ZW.  ---   ---      943 ;   1126.

447.KOLOROWI KRUSZA ZAMK.3 ;1.  180 ZW, ---   ----      946 ;    1127.

448.MIKRUS SZADŁOWICE  4;2 POR.    ------             205 POR.948 ; 1131

449.VICTORIA GNOJNO  2 ;1. ZW.  181 .ZW. ---  ----                     950 '   1132

450 GOPŁO KOŚCIESZKI  3 ; 2 ZW.  182.ZW. ----    ----                  953 ;   1134

451.TARANT WÓJCIN   4 ; 0 ZW.           183.ZW.----   ----                   957 ;  113 4.

452.R.S.SUCHATÓWKA. 4 ; 1.ZW.          184.ZW. ---    -----                  961;  1135.

453.KUJAWIAK SUKOWY  1 ;0 ZW.         185 ZW.----   ----                    962 ;  1135.

454.UNIA  LESZCZE           3;1 ZW.           186 ZW. ---  ----                    965 ;  1136.

455.ARKADIA JAKSICE     2 ;1.ZW.            187.ZW ---   ----                   967 ;   1137.

456.ZJEDNOCZENI SZARLEJ.4;1.ZW.     188.ZW.  ---  ---                   971.;    1138.

457.ISKRA SIKOROWO.          5;0 .ZW.      189 ZW.---   ----                   976;    1138.

458.KOLOROWI KR.ZAMK.     5 ;1.ZW.       190.ZW.---  ---                    981  ;   1139.

459.MIKRUS SZADŁOWICE.    0 ; O.REM.  -----       64.REM.-----          981 ;     1139.

460.VICTORIA GNOJNO           2 ; 1 .ZW.   191 .ZW  ----     -----            983  ;     1140.

461.GOPŁO KOŚCIESZKI         0 ; 0 REM.  ------       65 REM. ----         984  ;     1141.

462.TARANT WÓJCIN.              4 ;4 REM. 191.ZW.   66.REM.. 205.POR.988 ;    1145.

463.ZJEDNOCZENI SZARLEJ    1 :8.POR.    ------      -----           206 POR. 989-   1153.

464.ISKRA SIKOROWO            1:0 ZW.     192.ZW -----              ------       990 : 1153.        

465.  KUJAWY KOZY                2: 8 POR.    -----                ----   207.       992 :1159.

466.VICTORIA GNOJNO            0-3.POR.    -----            ------      208.POR.992 - 1162.

467.KUJAWIAK SUKOWY         3 - 4. POR. -----          -----         209.POR. 995 - 1166.

468.KOLOROWI KRUSZA ZAMK.3 -4.POR. ----         -------          210.POR. 998 - 1170.

469.UNIA LESZCZE.                    6 - 3 .ZW.   193 ZW.- ----          ---------     1004 - 1173.STĘPIEŃ Ł- 1000- BRAMKA DLA ORŁOWIANKI W ROZGRYWKACH KLASY  -B- DNIA 13.10.2013,W LESZCZACH.

470.GOPŁO KOŚCIESZKI           3 - 2 ZW.     194.ZW.   ------       ------        1007 - 1175.

471.MIKRUS SZADŁOWICE        3 - 9 .POR.    ------      -------       211.POR. 1010 -   1183.

472.TARANT WÓJCIN                 2-  5.POR.   -----       -------        212.POR.   1012 -  1188.

473.ZJEDNOCZENI SZARLEJ   2-2.REM.  ---         67.          -----                 1014 -  1190.

474.ISKRA SIKOROWO             2-0 ZW.       195.ZW         ---            ----                   1016 -  1190.

475.KUJAWY KOZY             3-2.ZW     196.ZW -----      -----        1019- 1192.

476.VICTORIA                  1-3.POR.      -------         ----      213.POR.1020 -1195'

477.KUJAWIAK SUKOWY.  1-2 POR.   ------     ----         214.POR. 1021 - 1197.

478.KOLOROWI KRUSZ.ZAM.  5 -4 .ZW. 197.ZW. --       -----     1026 - 1201.

479.UNIA LESZCZE  3-3 REM. -----          68.REM       ------          1029  - 1204.

480.GOPŁO KOŚCIESZKI  1-4 .POR. ------      ------    215.POR.   1030 - 1208.

481.MIKRUS SZADŁOWICE.  0- 3 .POR. ----    ----   216.POR.     1030 -   1211.

482.TARANT WÓJCIN .  3 - 4.POR.    -----   ----        217.POR.    1033 -   1215.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Kolorowi Krusza ZamkowaLKS Orłowianka Orłowo
Kolorowi Krusza Zamkowa 3:1 LKS Orłowianka Orłowo
2018-06-16, 16:00:00
Krusza Zamkowa
    relacja »

Losowa galeria

Mecz z Wójcinem.. Awans do A klasy!
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Nowe pamiątki klubowe
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Kolorowi Krusza Zamkowa 3:1 LKS Orłowianka Orłowo
Kujawiak Sukowy 1:4 Noteć Inowrocław
Iskra Sikorowo 2:1 Cukrownik - Pena Tuczno
Grom Ostrowo 5:2 Fregata Polanowice
Tarant Wójcin 3:0 LZS Wielowieś
Pauza Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 306, wczoraj: 167
ogółem: 1 439 563

statystyki szczegółowe

GÓRA