LKS Orłowianka Orłowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • * Witamy na stronie klubu LKS ORŁOWIANKA ORŁOWO *
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kujawy/Błękitni Markowice - LKS Orłowianka Orłowo 9:1
  • Czarni Wierzchosławice - Cukrownik Tuczno 1:7
  • Kujawiak Sukowy - Kolorowi Krusza Zamkowa 6:2
  • Grom Ostrowo - Tarant Wójcin 0:3
  • Unia Leszcze - Fregata Polanowice 1:2
  • Iskra Sikorowo - Noteć Inowrocław 0:6
  •        

KLUB WSPIERAJĄ:

 

 

 

Ku pamięci..

 

 

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

30 urodziny obchodzi KLAWCZYŃSKI MARCIN

21

11-2018

środa

PRZYDATNE LINKI

Po sąsiedzku

facebook.pl

Wyszukiwarka

GÓRA

Wszystkie mecze

 

1034 453 146 435 2695 2703 PROMIEŃ SZCZEPANOWO 2-1.ZW.  
1035 454 ---- ---- 2697 2703 PROMIEŃ SZCZEPANOWO 2-0.ZW  
1036 455 ---- ---- 2701 2703 VICTORIA  GNOJNO 4-0.ZW.  
1144 --- ----- 475 2995 2977 VICTORIA GNOJNO 1-3 POR.  
1145 --- ---- 476 2996 2979 KUJAWIAK  SUKOWY  1-2.POR  
1146 510 --- ---- 3001 2983 KOLOROWI KRUSZ.ZAMK.  5-4.ZW.  
1147 ---- 163 ----- 3004 2986 UNIA LESZCZE 3-3.REM  
1148 ---- ---- 477 3005 2990 GOPŁO KOŚCIESZKI 1-4.POR.  
1149 ---- ---- 478 3005 2993 MIKRUS SZADŁOWICE 0-3.POR.  
 
1150 --- --- 479. 3008 2997  TARANT WOJCIN 3-4.POR.
1151 --- 164 ---- 3010 2999  UNIA GNIEWKOWO p.polski. 2-2.REM.. Br.Jakubas M ,Nowicki D.
1152 --- ---- 480 3013 3003 CZARNI WIERZCHOSŁAWICE  3-4.POR. Stępień Ł -2 ,Jaranowski Ł.
1153 511 ----- ---- 3023 3003 CUIAVIA INOWROCŁAW JUN. 10 --0.ZW.  
1154 ---- ---- 481 3024 3005 ARKADIA JAKSICE  1 -2.POR.  
1155 --- --- 482 3026 3011 MIKRUS SZADŁOWICE  2 -6.POR. Br.Jaranowski Ł.Lewandowski Ł
1156 512 - - 3033 3013 KUJAWY MARKOWICE P.P. 7-2.ZW BR.Długosz T -`1,Stępień Ł - 6.
1157. 513. --- --- 3037 3013 ISKRA SIKOROWO 4- 0 ZW. BR.Stępień Ł-3,Jaranowski S-1.
1246 554 180 512 3262 3195 stan na dzień 31.12.2016    
1247 ----- 181 ----- 3266 3199 ZNICZ ROJEWO  4;4 REM.  
1248 --- ---- 513 3267 3201 ISKRA SIKOROWO  1;2 POR.  
1249 555 ---- ---- 3273 3201 ŁOCHOWO/BRZOZA 6;0 ZW.
1250 ---- 182 -- -3276 3204 CZARNI WIERZOSŁAWICE 3;3 REM.  
1251 --- ---- 514 3277 3211 GOPLANIA INOWR.MISTRZ. 1;7 POR.  
1252 --- -- 515 3278 3219  ks.BRZOZA 1;8 POR.  
1253 556 ----- ----- 3280 3220 DAB BAKOWO 2;1 ZW  
1254 --- ---- 516 3281 3223 BURZA NOWA WIES WIELKA 1;3 POR  
1255 ---- ---- 517 3284 3232 KUJAWY MARKOWICE 3 ; 9 POR.  
1256 --- ---- 518 3286 3237 ZAGLEBIE PIECHCIN 2;5 POR.  
1315 580 191 544 3368 3370      
1320 583 192 545 3385 3378      

 

1321 - - 546 3386 3380 KOLORO.KRUSZ.ZAM. 1;2 POR. KACZMAREK S.
1322 584 -- - 3389 3381 CUKRONIK TUCZNO. 3;1.Z.

ITANOSKI,

JARANOSKI.

KACZMAREK

1323 -- -- 547 3389 3383 NOTEĆ INO, 2; 0 POR,  
1324 -- --- 548 3389 3385 FREGATA  POLANO. 2 ; 0 POR.  
                 
                 
                 
           

036 mecz,  455zw,   ---            -----         2701br,zd,   2703 br,st, VICTORIA  GNOJNO   4 ; 0  ZW,

1037mecz    456zw.  ---            ---             2704br,zd.   2703 br.st   ARKADIA   JAKSICE   3 ; 0  ZW.

1038mecz   -----           ---         436por.    2704br.zd.  2705 br,st.   GOPŁO KOŚCIESZKI  0;2 POR.

1039 mecz  457zw,  ---           -----            2707    ;        2707           MIKRUS  SZADŁOWICE  3 ; 2 ZW.

1040mecz    ----       ----           437por.    2708  ;         2709  KUJAWIANKA-II- STRZELNO  1;2 POR.

1041mecz  458zw, ---            --------        2713   ;        2711  ZOOTECHNIK    KOŁUDA        5 ; 2ZW                                       

1042 mecz   459 zw. ---        ----              2719 ;   2711.R.S.SUCHATÓWKA   0 ;6.ZW.

1043.mecz. 460zw.----         ----            2722 ;  2711 KUJAWIAK  SUKOWY  3 ;0 ZW.

1044             -----       147rem.  -----      2724 ;  2713  KUJAWY  KOZY  2 ; 2.REM.

1045.mecz  461.zw -----         -----        2728 ;  2713.ISKRA SIKOROWO 4;0ZW,MECZ TRWAŁ 8MIN.

1046.MECZ 462zw.-----          ------       2732 ;    2714,UNIA LESZCZE.1;4ZW.  

1047.mecz,463zw.-----         -------       2733 ;     2714.victoria  Gnojno.1;0zw. 

1048mecz.-------    148rem. -----         2733;2714.iskra  Sikorowo.0;0rem.

1049.mecz.-----     --------      438por.  2733 ; 2715.oldb.zjednoczeni  Szarlej.1;0.por.

1050.mecz.  464zw. ---          ------       2740;   2719.ISKRA  SIKOROWO  7;4 ZW.

1051.mecz   465 zw.----      ------          2743 ;  2721. k.p.jeziora  wielkie 3;2 zw.

1052.mecz   466zw. ---      -----             2749 ;  2723. czarni wierzchosławice.6 ;2.zw.p.pol.

1053.              ----     ----      439por.       2750 ;  2726 hermes RADŁOWO  1;3 POR.

1054.            -----    -----      440por.        2752 ; 2732 hermes  radłowo   2;6 por.

1055.          467ZW. ---      ----                 2756 ; 2732.R.S.SUCHATÓWKA  4;0 ZW.

1056.    ------       ----          441POR.       2756 ;  2733.l.z.s. JADOWNIKI 0;1.PUCH.POLSKI.

1057.468ZW. ----               ------               2757 ; 2733 KUJAWIAK   SUKOWY. 1;0 ZW.  

1058.------      149rem.     ---------            2760 ;  2736.UNIA LESZCZE    3 ; 3.rem.

1059.-----       ----------       442.POR.       2762;  2739.ARKADIA  JAKSICE  2;3 POR.

1060.469 zw, ----      --------                       2767 ; 2740. ZJEDNOCZENI   SZARLEJ . 5 ; 1 . ZW.

1061.470zw.------          -------                   2770 ;  2740.ISKRA   SIKOROWO.             3 ;0 ZW.

1062.471zw. ----    -------                            2773 ;  2741  KOLOROWI  KRUSZA ZAMK.  3 ; 1.ZW.

1063.-----      -------      443.POR.              2775 ; 2745.MIKRUS SZADŁOWICE    2;4 POR.

1064.472 .ZW,----     ------                         2777 ; 2746.VICTORIA  GNOJNO   2 ;1ZW.

1065.473.ZW. ---    -----                            2780 ;  2748.GOPŁO KOŚCIESZKI  3 ;2 .ZW.

1066.474.ZW.----- ---                                2784 ; 2748.TARANT WÓJCIN. 4 ;0 .ZW.

1067.475.ZW.----    ----                             2790 : 2751. CUKROWNIK  TUCZNO 6:3.ZW.

1068.478.ZW.----     -------                        2793 ;  2752.L.Z.S.KOŚCIELEC  3;1.ZW.

1069. 479.ZW. ----   ------                         2795.;   2753.ZNICZ ROJEWO.2;1.ZW. 

1070.480.ZW. ---  ------                             2799. ;  2756.START  TORUŃ  4;3.ZW.

1071.---            150.REM  ------                2800 ;   2757. ZAGŁEBIE PIECHCIN 1;1.2800-br.Stępień Ł.

1072,481.ZW. ----             ------                 2804 ;   2757. L.Z,S.WIELOWIEŚ 4;0.ZW.

1073. 482 zw. ---          ----                       2808 ;    2758. R.S.SUCHATÓWKA. 4 ; 1.ZW,

1074.483zw.----      -----                            2809 ;    2758.KUJAWIAK  SUKOWY.1;0 ZW.

1075.484.ZW.  ---   ----                              2812 ;    2759.UNIA LESZCZE .         3 ;1 ZW.

1076.485.ZW.---    -----                             2814 ;     2760.ARKADIA  JAKSICE   2;1.ZW.

1077.486.ZW, ---   ----                               2818 ;     2761.ZJEDNOCZENI  SZARLEJ.4;1.ZW  

1078.487.zw. ---  ----                                  2823 ;     2761.ISKRA SIKOROWO.  5 ;0 ZW.

1079.488.ZW. ---  ---                                  2828 ;     2762.KOLOROWI KR,ZAM. 5; 1 ZW.

1080.----        151.REM.-----                       2828 ;     2762.MIKRUS SZADŁOWICE.0 ; 0 REM.

  1081. 489.ZW. -- --- 2830 ; 2763.VICTORIA GNOJNO 2 ; 1. ZW. 

1082. ------      152 REM.    ------                2829 ;     2763.  GOPŁO  KOŚCIESZKI   0 ; 0 .REM.

1083.489ZW.  153.REM.  443.POR.         2833 ;      2767.TARANT  WÓJCIN.         4 ; 4 .REM.

1084.490ZW. -----              -----                 2840 ;       2767.ISKRA      SIKOROWO    7;0 ZW.

1085.-----      154REM.     ----                    2841 ;       2768.ZAGŁĘBIE  PIECHCIN.   1 ; 1.REM.

1086.----       -------          444.por.              2842 ;      2771.  VICTORIA  GNOJNO     1;3 POR.

1087.491.ZW.----             -----                    2845 ;     2772. L.Z.S.KOŚCIELEC. 3 ;1 ZW.

1088.492.ZW. ----       ----                           2847 ;     2773.K.P.JEZIORA WIEL.2 ;1.ZW.DEB.W KL.A.12.08.2012.

1089.----         ------        445por.                 2848 ;     2775.L.Z.S.KOŚCIELEC. 2;1.POR..

1090.-----      -------          446POR              2850 ;     2758.CUIAVIA INO.(J.S.) 3 ;2 .POR.

1091. 493.ZW. ---      -----                          2852 ;      2778.FREGATA  POLANOWICE.2 ;0 ZW.

1092.-----    -----        447.POR.                 2854 ;       2782.NOTEĆ GĘBICE,4 ;2 .POR.

1093.----   ----            448.POR.                 2854 :      2784.DĄB BĄKOWO 2:0.POR.PIRE

1094.---   155rem.-----                                2859 ;    2789.K.S.BRZOZA 5;5.REM.

1095.494.ZW.  ----       -----                       2865:      2790.JADOWNIKI. 6:1.ZW.

1096.-----     156 REM. -----                      2867 :     2792.HERMES  RADŁOWO  2:2 REM.

1097,-----  -------     449POR.                    2879 :    2798 .SPARTA JANOWIEC WIEL.6:2 POR.

1098.495ZW. -----   -----                           2880 :   2798.  NOTEĆ INO. 1:0 ZW.

1099.----         ----    450 POR.                 2880 :    2799.  DĄB BARCIN  1:0 POR.

1100. ---       157 R.EM ----                      2881 :   2800. BURZA NOWA WIEŚ.1:1.

1101.---        158.REM. ----                      2883  :  2802  ORZEŁ KCYNIA. 2:2.

1102. ---       -----        451.POR.             2888  :  2811. CUIAVIA- JS.   5:9.POR.

1103.----    -----           452.POR.             2888 :  2818.GOPLANIA INO. 0:7.POR.

1104.----     ----            453.POR.             2891 :   2823. MIKRUS SZADŁOWICE. 3: 5.POR.

1105. ---     159.REM.  ----                        2894.: 2826. ZNICZ ROJEWO. 3:3..

1106. ---       -----        454.POR.                2895 : 2832.NOTEĆ GĘBICE. 1 : 6.POR.MISTRZ

.1107.---      ------        455.POR.                2897 : 2838.DĄB BĄKOWO. 2:6.POR.MIST.

1108  496.ZW.------    -----                          2900: 2840.K.S.BRZOZA.3:2.ZW.SERWACH SZ.-2900 BRAMKA.

1109. ----              ----   456.POR.             2902 :  2845.L.Z.S,JADOWNIKI 2 :5 POR.

1110.497.ZW.    ----       ----                      2904 : 2845.HERMES RADŁOWO 2:0.ZW.

1111.-----        -----        457.POR.             2906 : 2853.SPARTA JANOWIEC WIELK.2 :8.POR.

1112.------     -------        458.POR.             2909 : 2858.K.P.JEZIORA WIELK. 3 : 5.POR.

1113. ---      160.REM   ------                     2911 : 2860.NOTEĆ INOWROCŁAW.2 2.REM.

1114.----     ------         459.POR.              2913 :,, 2863.ORZEŁ KCYNIA.2:3 POR.

1115.---   -----             460.POR.              2914 : 2867.L.Z.S.KOŚCIELEC 1:4.POR.

1116. ----     ----          461.POR.              2915 : 2877.DĄB BARCIN.       1 : 10 POR.

1117. 498.ZW.  ---    -----                         2916 : 2877.FREGATA  POLANOWICE 0 : 1.ZW.

1118.-------     -----     462.POR.                2919 : 2881. BURZA NOWA WIEŚ WIEL. 3 :4.

1119.------     161 -----------                        2922 : 2884. MIKRUS SZADŁOWICE  3:3.

1120 499. -------              ------                  2929 :  2885.ISKRA SIKOROWO    7: 1.

1121.-----    ------      463 POR.                 2929 :  2893. DĄB BĄKOWO  0:8 P.POL.

1122. 500. -------        -------                      2934 :  2894. CUKROWNIK TUCZNO 5: 1.

1123. 501 -----        ------                         2935 :  2894 ISKRA SIKOROWO  1 :0

1124 .----     -----      464 POR.                2938 :  2899 OLDBOJE ORŁOWIANKI  3 :5.

1125.----     -----        465POR.              2939  :   2907 ZJEDNOCZENI SZARLEJ  1  8 - KACZMAREK RADOSŁAW.25.09.2013.

1126.502. ---                -----                  2940 -  2907. ISKRA SIKOROWO  1: 0.

1127. -----      -----        466.POR.         2942 - 

 

 

;

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Kujawy/Błękitni MarkowiceLKS Orłowianka Orłowo
Kujawy/Błękitni Markowice 9:1 LKS Orłowianka Orłowo
2018-11-03, 14:00:00
Markowice
    relacja »

Losowa galeria

ARKADIA -- ORŁOWIANKA 18.09.2011
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Nowe dresy i koszulki
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Kujawy/Błękitni Markowice 9:1 LKS Orłowianka Orłowo
Czarni Wierzchosławice 1:7 Cukrownik Tuczno
Kujawiak Sukowy 6:2 Kolorowi Krusza Zamkowa
Grom Ostrowo 0:3 Tarant Wójcin
Unia Leszcze 1:2 Fregata Polanowice
Iskra Sikorowo 0:6 Noteć Inowrocław

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 146, wczoraj: 171
ogółem: 1 467 920

statystyki szczegółowe

GÓRA