HERMES RADŁOWO (B)   L.K.S.ORŁOWIANKA ORŁOWO (B) .
Obsada:Mariusz Burda ,Bartłomiej Pangowski ,Mikołaj Wiatrowski -cała trójka, Bydgoszcz.

2013-05-05, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Dzisiaj pokonaliśmy w meczu o sześć pkt. Hermesa 0:2.Gole dla Orłowianki zdobyli:Łukasz Jaranowski  w 84 minucie z rzutu karnego oraz Dawid Górski w 88.minucie.Był to pierwszy mecz Dawida w rundzie wiosenej.

Kto nie był z nami dzisiaj niech żałuje kto był zapamięta ten mecz walki do ostatniego gwizdka sędziego .Tak można w jednym zdaniu opowiedzieć to co wydarzyło się w niedzielne słoneczne popołudniu w Radłowie.Już przed meczem wiadomo było że emocji nie zabraknie,bo każda z ekip potrzebowała pkt. jak powietrza..Zwycięswto w tym meczu było dla obu ekip bezcenne.Dodatkową motywacją dla Orłowianki na pewno była chęć rewanżu za jesienne 2:2 w Orłowie.My sobie z tego zdawaliśmy sprawę i to powodowało u nas jeszcze większą koncentrację szczególnie po stracie pkt. w Jadownikach.Mimo to że Hermes jest ostatni w tabeli  wiedzieliśmy  że łatwo nie będzie.Jednak dzisiaj tajemnicą nie było że nasza wyprawa do Radłowa jest po całą pulę remis nas nie interesował.

Mecz w Radłowie czaczął się od ataków Orłowianki.My mamy jeszcze kilka rzutów rożnych oddajemy kilka strzałów jednak nie potrafliśmy jakoś bardzo groźnie zagrozić bramce Radłowa do przerwy bez goli.

Zaczynamy drugą połowę .Po ciosach z obu stron na boisku dominuje walka głównie w środku boiska . W 84 minucie w polu karnym faulowany był Dawid Górski jedenastke pewnie na gola zamienia Łukasz Jaranowski i prowadzimy 1:0., wierzymy jednak że 3 punkty pojadą do Orłowa. Gdy czekamy na końcowy gwizdek w 88min.Darek Nowicki zagrywa piłke do Dawida  i jest już 2:0. Euforia w naszej ekipie ogromna, bo zwycięstwo stało się już realne radość ogromna.My się cieszymy ,a zawodnicy miejscowych stoją ze spuszczonymi głowami jakby nie mogli uwierzyć w to co się stało,a cieszący się zawodnicy Orłowianki jakby pogłębiali ich smutek. Dzięki Panowie za dzisiejszy mecz ,była walka i ambicja do  końca meczu wszystkich zawodników .Tak ze jeszcze walczymy o pozostanie w klasie A.

DZIĘKUJEMY....

herb L.K.S.ORŁOWIANKA  ORŁOWO (B) . Informacje o kadrze L.K.S.ORŁOWIANKA ORŁOWO (B) .